FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum ORLĘTA REDA - FORUM Strona Główna » Relacje

Posty: 60 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Wto 23:21, 08 Kwi 2008 Back to top

Nie pamiętam jego ksywy
Tak już go wypuścili pisałem dziś z Juniorem z Pucka to pisał że kolega dostał 1000zł mandatu

Ostatnio zmieniony przez Jeżyk Reda dnia Wto 23:24, 08 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wojtek

Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 16 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Śro 20:07, 09 Kwi 2008 Back to top

Od nas z Rumi jechało 12 osób ,ale wszystkich kibicami Orkana nie można by nazwać, stąd niech będzie 7 osób.
Co do grillowania ,to od nas częśc osób tez o niczym nie wiedziała ,dopiero się później dowiedzieliśmy. Wiadomo kto robi zamieszania sporo. Wink
Meczyk całkiem niezły, cieszy zwycięstwo bo zasłużone, Dziękujemy za gościnę i do zobaczenia.
peres

Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 19 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: Reda

PostWysłany: Pią 22:37, 11 Kwi 2008 Back to top

jeszcze jednego kolege z redy psiarnia powineła i dostał w pierdol na komisariacie
Jeżyk Reda

PostWysłany: Pią 23:33, 11 Kwi 2008 Back to top

Kolega z Redy też dostał 1000zł mandatu i w pierdol nie dostał tylko jeden i drugi dostał jedną bułę od policjanta i tyle
a mandaty po 1000zł bo to są dwa mandaty po 500zł za obrazę policjanta
długa historia
Wojtek

PostWysłany: Sob 19:32, 12 Kwi 2008 Back to top

Z racji bardzo nieprzyjemnej pogody postanawiamy zrobić młynek na trybunie krytej. Jest nas około 30 osób ,w tym Orlęta Reda i Zatoka Puck. Poza kilkoma minutami dobrego śpiewu albo jest cicho ,albo lecą przyśpiewki ,które miejsca mieć nie powinny (nie dotyczyły żadnej z grających drużyn). Kibice Gryfa przyjeżdżają tuż przed przerwą ,na moje oko jest ich z 70 osób (autokar i samochody). Niestety kilka osób zaczyna festiwal dziwnych wyzwisk (zrobił ktoś nam coś gdzieś kiedyś?). W przerwie kibice Gryfa przez murawę przechodzą na krytą, młynek i sporo osób z krytej momentalnie się ulatnia a Gryf na miejscu zostaje i całkiem nieźle dopinguje pomimo przegranej ich kopaczy. Po meczu ktoś tam znajduje się w złym miejscu i załapuje się na klapsy od przyjezdnych. I to tyle.

Bałtyk - Orlęta
Z Redy kilka osób incognito, czyli oficjalne zero.
Tego samego dnia jesteśmy obecni na Orkan - Gryf oraz 1 osoba na Gryf - Arka II.

PostWysłany: Sob 20:10, 26 Kwi 2008 Back to top

O ile się nie mylę to jedna osoba z Orląt na meczu Orkan Rumia - Polonez Bobrowniki. Nas w młynku 15 osób z żwawym dosyć dopingiem. Piłkarze 2-1 wygrywają. Smile
Rami

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 6 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Śro 23:05, 14 Maj 2008 Back to top

Orlęta Reda - KASZUBIA KOŚCIERZYNA PP:
Kibice z Wejherowa stawili się w 13 osób + 1 Wisła Tczew. Kaszubia pojawia się w 10-12 osób. Gospodarze bez młyna. Część fanów Gryfa i Wiślak opuszczają stadion przed końcem 1 połowy i udają się do Wejherowa na GRYF - Zatoka. Kibice z Pucka nie pojawili się.
Jeżyk Reda

PostWysłany: Czw 7:39, 15 Maj 2008 Back to top

My mamy "zawieszenia działalności" dla tego bez młyna ale coś tam śpiewaliśmy
Ale trochę nie cała ta relacja
Ze śliwą pod okiem wrócił do Wejherowa jeden kibic. Nie będę robił tu sensacji kto? gdzie? za co? Ale dostał za free moim zdaniem
Jeżyk Reda

PostWysłany: Pią 20:39, 16 Maj 2008 Back to top

No i zaszczyciła nas jedna osoba z Pucka ale po I połowie poszła
Tomcio

PostWysłany: Nie 22:23, 18 Maj 2008 Back to top

ORLĘTA - ORKAN
My w około 20 osób bez dopingu z transparentem. Stoimy z Orkanem na trybunie gości.

PostWysłany: Pon 11:03, 19 Maj 2008 Back to top

Po meczu jako, że nie prowadzimy dopingu, nie krzyknęliśmy aby zawodnicy podeszli do nas przybić piątkę.

Jedyny Michał Trocki podszedł do nas podziękować za doping.