PostWysłany: Sob 22:21, 02 Cze 2007 Back to top

PostWysłany: Sob 22:42, 02 Cze 2007 Back to top

PostWysłany: Nie 12:28, 03 Cze 2007 Back to top

Na ten daleki jak dla nas wyjazd wybieramy się autokarem razem z piłkarzami z powodu braku innego środka transportu.
Zbiórka ustalona na 13.30. O 14.15 odjazd.
Na zbiórce jest nas 9 osób młodego składu + 2 Orkan Rumia ( Serdeczne dzięki chłopaki za wsparcie ).
Podróż mija spokojnie, jedyny postój w Cewicach na załatwienie podstawowych potrzeb fizjologicznych ( dzięki dla Dyzego, który postawił kierowcy "ultimatum" Wink ).
Do Bytowa dojeżdżamy stosunkowo wcześnie i już około godziny przed meczem zjawiamy się na sektorze. Czas mija na spijaniu Specków i dowcipkowaniu.
Wywieszamy jedną flagę ( Warto dodać, że jest to jej debiut ). Przed samym meczem pojawia się ochrona oraz psiarnia.
W pierwszej połowie doping jak na naszą liczbę bardzo dobry.
W trakcie przerwy podbija do nas koleś z Bytovii i proponuje spotkanie 10 na 10, jednak, jako że jedziemy z piłkarzami, zmuszeni jesteśmy odmówić.
W drugiej połowie doping troszkę gorszy, chociaż debiut nowej przyśpiewki śpiewanej kilkanaście minut wcale by na to nie wskazywał.
W czasie meczu w okolicach naszego sektora kręcą się małe grupki kibiców gospodarzy jednak do nieczgo nie dochodzi.
Po meczu psiarnia i ochrona przetrzymują nas na sektorze, po czym odprowadzają pod autokar. Podróż powrotna mija na śpiewach, chociaż nie ma czego fetować ( 2:1 w plecy ). Po drodze dokonujemy małej inwazji na wiejski sklep i ruszamy dalej.
W domach jesteśmy wszyscy około godizny 22.00.
Podsumowując, wyjazd bardzo udany, chociaż nie obyło się bez minusów wynikających z podróży razem z piłkarzami. ( PDK ) Było tez kilka chumorystycznych sytuacji jak na przyład zachowanie bytowskiej ochrony.